604 535 166 natalka.ernestova@gmail.com
Kateřiny Militké 54
Follow me:

Courses

Online reservation

Osobní kurz líčení (cs)

kurz-líčení.pdf

Ráda byste se dozvěděla, jak správně pečovat o Vaši pleť a jaké produkty jsou pro Vás vhodné? Chtěla byste znát tipy a triky na rychlé, ale zároveň efektivní líčení? Proto jsem pro vás připravila právě tento kurz!


Co všechno se na kurzu naučíte?

Přípravu pleti na make-up ― Jak nanést a vybrat make-up ― Jak konturovat obličej ― Denní líčení očí ― Večerní líčení očí ― Jak správně odličovat pleť

Jak bude kurz probíhat?

Dopoledne začneme přípravou pleti. Řekneme si, jak o pleť správně pečovat a jaké produkty jsou pro Vás vhodné. Následně se naučíme rychlé efektivní denní líčení. Poté bude následovat krátká pauza na oběd a odpočinek. Po pauze se naučíme večerní líčení. Na závěr dorazí fotograf, který Vám na památku pořídí fotografii pro zvěčnění Vašeho krásného líčení.

A co dalšího si odnesete?

Kromě nových poznatků a zkušeností si odnesete profesionální fotografii od fotografa a certifikát o absolvování kurzu.

Co budete potřebovat?

Sebou si můžete přinést Vaše oblíbené kousky z dekorativní kosmetiky a štětce. Pokud ale takové produkty nevlastníte, tak se nic neděje. Na kurzu bude k ozkoušení dostatek různých produktů.


Na tento kurz je možné vystavit i dárkový poukaz.

Maximální počet účastnic jsou tři.

Kurz bude probíhat od 10:00. Konec kurzu závisí na Vaši šikovnosti, ale cca 16:00. Místo konání: Kateřiny Militké 54, Mladá Boleslav – Beauty salon Natalli.

Cena kurzu je 2 200,-. Pro rezervaci Vašeho místa na kurzu je nutné uhradit předem rezervační zálohu 1 000,- na č.ú.: 280709822/0300. O doplatek 1 200,- Vás poprosím na místě.


Osobní kurz účesů (cs)

kurz-účesy.pdf

Ráda byste se naučila rychlé a elegantní účesy do práce nebo do školy? Chcete se konečně naučit s Vaší žehličkou/kulmou, která už dlouho leží netknutá ve vaší koupelně?


Co všechno se na kurzu naučíte?

Příprava vlasů ― Copy na všechny způsoby ― Elegantní rychlo účesy do práce/školy ― Vlny kulmou/žehličkou

Jak bude kurz probíhat?

Nejprve Vám představím, jaké produkty ráda používám. Poté se vrhneme na přípravu vlasů a naučíme se, jak správně zacházet s kulmou/žehličkou a jaké typy máme. Následně se naučíme zaplétat různé copánky – rybí, francouzský, holandský. Na závěr se naučíme dva typy elegantních drdolů, které si sama zvládnete kdykoliv udělat.

A co dalšího si odnesete?

Kromě nových poznatků a zkušeností si odnesete certifikát o absolvování kurzu.

Co budete potřebovat?

Sebou si můžete přinést kulmu nebo žehličku, kterou máte doma. Pokud žádnou nemáte, nic se neděje. K dispozici Vám bude velké množství všech stylingových produktů.


Na tento kurz je možné vystavit i dárkový poukaz.

Maximální počet účastnic jsou tři.

Kurz bude probíhat od 10:00. Konec kurzu závisí na Vaši šikovnosti, ale cca 14:00. Místo konání: Kateřiny Militké 54, Mladá Boleslav – Beauty salon Natalli.

Cena kurzu je 1 900,-. Pro rezervaci Vašeho místa na kurzu je nutné uhradit předem rezervační zálohu 1 000,- na č.ú.: 280709822/0300. O doplatek 900,- Vás poprosím na místě.

Recommendations

References

REFERENCES
Message me

Contact & Reservation

Get your appointemnt today.

CONTACT