604 535 166 natalka.ernestova@gmail.com
Sledujte mě:

Služby & Ceník

CENÍK SVATEBNÍ

ceník-svatební.pdf

Samostatný makeup - 2 500,-

Svatební líčení dle Vašich představ, které vydrží až do pozdních večerních hodin. Pracuji převážně s luxusní dekorativní kosmetikou, která přináší dlouhou výdrž a vysokou pigmentaci. Využívám speciálních technik, které zaručují vyšší výdrž. V ceně je veškerý materiál a zkouška svatebního líčení.

Samostatný účes - 2 000 - 3 000,-

Svatební účes, který vydrží protančený večer. Cena zahrnuje veškeré stylingové produkty od světových značek. S každým účesem si vyhraji a propracuji ho do detailů. Cena se odvíjí dle zvoleného typu účesu a dle náročnosti. V ceně je zahrnuta zkouška svatebního účesu.
Na použitý materiál (výplň, pinetky, gumičky) se platí vratná záloha 100,-. Ihned po vrácení materálu Vám peníze vyplatím zpět.
Zapůjčení clip-in příčesků 500,-

KOMPLET Makeup + Hairstyle - 4 500,-

Pro utvoření celkového dokonalého vzhledu doporučuji využít balíček komplet. Nemusíte se tak ve Váš den D o nic starat a vše bude podle Vašich představ.
Pro rezervaci Vašeho svatebního termínu je nutné uhradit rezervační poplatek ve výši 1000,- na účet 280709822/0300, jako variabilní symbol uveďte datum svatby. Po připsání částky na účet bude Váš termín závazně rezervován. Při zrušení termínu se rezervační poplatek nevrací.

Zkouška

Předsvatební zkouška trvá přibližně 2 hodiny. Navrhneme pro Vás nejlepší variantu svatebního líčení i účesu, které se budou hodit k Vaší svatební výzdobě, svatební barvě i k svatebním šatům. Rozvrhneme časový plán ve svatební den, náplánujeme příjezd a doladíme detaily. Doporučím Vám, jak se o pleť před svatbou starat. Na zkoušce se platí 1000,-.

Svatební den

– V den svatby se platí doplatek za objednanou službu.

– Cena za dopravu je 5,-/km

Svatebčanky

– Samostatný makeup - 500,-

– Samostatný účes - 500-800,-

– Komplet - 1 100,-


CENÍK PLESY A SPOLEČENSKÉ AKCE

ceník-plesy.pdf

Samostatný makeup - 800,-

Slavnostní makeup, který vydrží pot i slzy. Pracuji převážně s luxusní dekorativní kosmetikou, která přináší dlouhou výdrž a vysokou pigmentaci. Všechny nedokonalosti zmizí a Vy se tak budete cítit celý večer krásná. V ceně je veškerý materiál včetně nalepovacích umělých řas.

Samostatný účes - 500 - 900,-

Slavnostní účes, který vydrží protančený večer. Cena zahrnuje veškeré stylingové produkty od světových značek. S každým účesem si vyhraji a propracuji ho do detailů. Cena se odvíjí dle zvoleného typu účesu a dle náročnosti.
Na použitý materiál (výplň, pinetky, gumičky) se platí vratná záloha 100,-. Ihned po vrácení materálu Vám peníze vyplatím zpět.
Zapůjčení clip-in příčesků 500,-

KOMPLET Makeup + Hairstyle - 1 500,-

Pro utvoření celkového dokonalého vzhledu doporučuji využít balíček komplet. Nemusíte se tak ve Váš den D o nic starat a vše bude podle Vašich představ.


Pro rezervaci Vašeho termínu je nutné uhradit rezervační poplatek ve výši 20% z ceny objednané služby. Zašlete prosím tuto částku na č.ú.: 280709822/0300. Po připsání částky na účet bude Váš termín zarezervován. Při zrušení termínu se rezervační poplatek nevrací.


Pokud si přejete vyzkoušet Váš makeup či účes ještě před Vaším důležitým dnem, neváhejte mě kontaktovat a objednat se na zkoušku. Cena zkoušky je 80% z objednané služby. Materiál použitý na zkoušce přineste zpět v den D.


CENÍK KOSMETICKÉ SLUŽBY

ceník-řasy.pdf

Trvalá na řasy - 400,-

Natočení řas, efekt kleštiček na řasy. Vydrží 4-6 týdnů.


Barvení řas - 150,-

Barvení a úprava obočí - 200,-

Barvení řas + barvení a úprava obočí 300,-

Barva vydrží cca 4 týdny.


Trvalá na řasy + barvení řas - 500,-

Trvalá na řasy +barvení řas+barvení a úprava obočí - 600,-


Lash Filler inLei - 700,-

Natočení, obarvení a vyživení řas. Výživa řasové cibulky. Efekt natočení vydrží cca 4-5 týdnů. Výživa ovlivňuje řasovou cibulku několik měsíců po aplikaci. Vaše řasy budou až o 24% zdravější a hustší.

Lash Filler inLei + barvení a úprava obočí - 750,-

Napsali mi

Reference

REFERENCE
Napište mi

Kontakt

Neváhejte a sjednejte si schůzku ještě dnes.

KONTAKT